Блоготиждень №39

Новини проектів

Зовсім нещодавно український WordPress здобув нових наставників, котрі рішуче взялися відродити офіційний ресурс – uk.wordpress.org та сконцентрувати свої зусилля на сайті локалізацій pavonine.com.ua. Новими власниками українського “відділу” Вордпресу стали вже відомі вам Богдан Варщук (G3D), Михайло Андріїшин (Lilumi) та Юрко Червоний (Skinik). Минуло не так багато часу від початку їхньої роботи над сайтом локалізацій, як автори пропонують новий проект, а саме форум підтримки україномовних користувачів WordPress. Ось що каже з цього приводу Богдан:

Отож настав той час. Рано чи пізно це мало б статися. Накопичилася критична маса користувачів, а також достатня маса новачків, щоб створення даних форумів було б актуальним. Як показує практика, в більшості початківців питання часто співпадають. А можливість зберігати запитання і відповіді на них суттєво зекономить час наступним поколінням блоґерів. Також це чудовий зворотній зв’язок з перекладачами та досвідченішими блоґерами, що дозволить зробити переклад якіснішим, а українську блоґосферу більш розвинуту.

Нагадаю, що скачати українську локалізацію WordPress 2.7 ви могли ще в грудні. Втім, можете зробити це і зараз :)

Новини блогів

Гадаю, що багато хто з постійних читачів Блогорідера користувався або принаймні знає про таку можливість, як безкоштовна реєстрація домена у зоні .org.ua. Саме таким чином і був зареєстрований домен цього сайту давним-давно. Так-от, Мустанг у своєму блозі повідомив про деякі зміни в процесі такої реєстрації, а саме, тепер ваші заявки слід надсилати на нову адресу register_query@org.ua.

Чугило у своєму блозі вдався до певних філософських роздумів на тему критики. Звісно, критика ніколи не буває зайвою, але в нашому національному характері вона займає, за його словами, особливе місце:

Для успіху потрібно, щоб критика вела за собою конструктив: реальні кроки вирішення проблеми. На практиці ж, мало хто розуміє як «кувати успіх» і за критикою йде критика і знов критика. Адже критикувати легко… … Українці особливо добре вміють бачити недоліки інших. Така
наша національна риса характеру. І тому ми не можемо довго терпіти владу. … В політичні лідери вибиваються ті, хто краще за інших покаже народу брехливість опонента. Люди прихильні до тих, хто на них схожий. Отже й голосують вони за тих, хто має такі самі риси. А саме: любов до критики. І поки не згасне ця національна риса, в нашій країні не буде диктатури.

Перечитавши пост, зізнаєшся сам собі – що це і є відверта правда, якою незручною вона б не була.

Андрій Майданик, один з авторів Агенства Інтернет-Новин та колишній автор блогуMemoriz 2.0 (якого вже, на жаль, не існує), презентував свій новий блог Net-тематика, у якому і буде викладати свої думки та статті на різноманітні теми. Цими темами стануть як український, так і світовий ІТ-ринок, а також інновації у всьому. От, наприклад, нещодавно, Андрій повідомив, що Приватбанк тепер буде показувати своїм клієнтам рекламу, орієнтовану виключно на конкретну особу. Вираховуючи кредитну історію клієнта, банкомат покаже унікальну рекламу для кожної людини. Чи мені здається, чи й справді цей банк чи не єдиний впроваджує різноманітні ІТ-інновації крок за кроком у реальне життя?

Блог Яни Смакули (Letrodectus) “Зроби сам(а)”, котрий зайняв четверте місце серед тематичних блогів на UA Webstar, нещодавно переїхав на новий домен – zrobysama.com.ua. І, окрім цього, там вже зараз починаються приготування до дня святого Валентина – романтичного свята всіх закоханих. Думаю, всі з вас вчилися в школі, а ті, хто закінчив її не так давно, має пам”ятати спеціальні “скриньки для валентинок”, котрі вішалися у коридорі, і куди кожен міг вкинути своє анонімне освідчення :) Інструкцію з виготовлення такої скриньки, а також спеціальної святкової вишивки читайте на сайті. Як завжди, все цікаво та захоплююче.

Новини ЖЖ

У відповідь на широковідомий Маніфест середнього класу, опублікований Українською правдою, Максим Саваневський у своєму ЖЖ kotyhoroshko склав свою версію – антиманіфест :) До речі, цілком реалістичний.

Банки більше зацікавлені в поганому (меншому в розмірі та довшому в часі) повернені йому кредитів, ніж в процедурі вилучення майна, що перебуває в заставі. В принципі, при достатньому рівні напору, в банку можна вибити і збільшення терміну повернення кредиту і зменшення ставки (особливо по валютних кредитах). АЛЕ ОДИН ПОЗИЧАЛЬНИК, ЯК ПРАВИЛО, НІЧОГО ЗРОБИТИ НЕ МОЖЕ. ГРУПА ПОЗИЧАЛЬНИКІВ – ЦЕ ВЖЕ СЕРЙОЗНИЙ ПЕРЕГОВОРНИК, ЯКИЙ МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА ПОЗИЦІЮ БАНКУ

Роздуми terival про театр:

з раннього дитинства театр у мене асоціювався з чимось високим і особливим. Пам”ятаю як мама одягала святково мене і вела на прем”єру. Ще з того часу я пам”ятаю: “жодних джинсів, кросовок, вести себе пристойно…”
а сьогодні чи то театр втратив своє значення особливості, чи то людям на усе плювати, але публіка збирається доста неоднозначна. … театр… не для всіх? чи настала ера кінотеатрів з попкорном?

І наостанок трохи про головну площу країни від e_n_o_t.

Майдан Незалежності – такий відстій. Не встигаєш вийти – на тебе кидаються рускоговорящіє Діди Морози і Снігурки, що хапають твоє дитинча під білі руки і намагаються витягнути з тебе якомога больше кровнозароблених гривень за фотографію сумнівної якості. Для рідної дитини – не шкода ні копійки! Але такий нав”язливий сервіс – фуууууууу… Навколо чудовиська всіх мастєй і видів. Коні і поні. І ридаючі діти, бо батьки явно не сподівались на таку велику кількість розваг – з усіма сфоткатись, на всьому перекататися %)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*