Блоготиждень №38

Новини проектів

Я вже хотів було подавати у розшук українську команду Google на чолі з Дмитром Шоломком, офіційним представником компанії в Україні. Адже, погодьтесь, від них не було чути ні слуху, ні духу, протягом останніх півроку, а то й більше. І тут наприкінці року – неймовірно – Google відкрив свій офіційний блог на Україні. І що ще неймовірніше – українською мовою. А це дуже радує. Представники команди Google вже встигли опублікувати кілька цікавх записів, зокрема, навели статистику (zeitgeist) найпопулярніших пошукових запитів у 2008 році.

Сайт рейтингової системи rate1.com.ua опублікував дуже цікаву статтю під назвою 10 схованок, де не слід зберігати гроші. Справді, час кризи та непевного сум”яття, квартирні крадіжки стають все частішими. Люди, піддавшись впливу панічних настроїв, масово забирають з банків готівку, відповідно, накопичуючи її у себе вдома. Чим і користуються шахраї. Ви і не здогадувались, скільки є різних прикладів схованок для ваших цінностей.

Новинний портал Львова Щоденний Львів презентував своїм відвідувачам нещодавно чудову колекцію віртуальних тривимірних панорам міста. Найцікавіші куточки та місцини столиці Західної України були сфотографовані з високою роздільною здатністю (до 10000х5000 пікселів!) та скомпоновані у зображення у 360 градусів (подібно до того, як це реалізовано у Google Earth 4.2, де є цілий шар з сферичними зображеннями міст світу). Віртуальні панорами можна переглядати у двох форматах – flash (.swf) і Quicktime (.mov), а також на повний екран (fullscreen). Це чудова можливість побачити місто не тільки для тих, хто вже там був, а особливо для тих, хто ще його не відвідував, побачити його, немовби перебуваючи там.

Новини блогів

Святкування лише почалися. Тому на минулому тижні більшість блогів мовчала, лише час від часу передаючи в ефір святкові вітання для своїх читачів. А, як відомо, українці люблять святкувати. Тим більше, що у багатьох на цей час припали або канікули, або вихідні.

Напередодні Нового року українськими блогами прокотилася хвиля записів у стилі “Підсумки року”, в яких кожен визначав найважливіші для себе події та речі за категоріями, наприклад, подорож року, новина року, сервіс року і т.д. Схоже, що даний формат міцно засів у блогах України, адже й минулого року спостерігалися подібні записи. Ось неповний перелік тих, хто долучився до естафети: G3D, Мустанг, Werter,Sid, Electric, Тарас, Hellveen, Wedmid, Hip, Masterpiecer. Решту ви можете знайти на blogsearch.google.com. Ще не пізно долучитись до цієї естафети.

На українському відеоблозі Vlogger ви можете знайти відео, як святкували настання Нового року у різних містах світу. Святкові величні феєрверки та захоплююче видовище гарантовані!

Зворушлива та мелодраматична історія була опублікована на блозі temna.blox.ua. Вона розповідає про правдиву історію Попелюшки. Або про те, які коники іноді може викидати історія в сукупності з долею. Може, саме на основі цієї розповіді була складена казка про Попелюшку?

У ці новорічно-різдвяні дні хочеться торкнутися чогось прекрасного й недосяжного. Почути зворушливу байку про любов. Пролити одну-дві сльози над буденністю, де майже кожен прекрасний принц після поцілунку перетворюється на егоїстичну жабу, а от зворотний процес спостерігається не часто… Хоча інколи, коли Доля буває у доброму гуморі, зустрічаються Він та Вона – на щастя своє чи на біду, ці двоє виявляються тими, хто народився, «чтоб сказку сделать былью». Говорять, що саме так і було в історії майбутнього короля Іспанії Філіпа ІІ та дівчини на ймення Маргарет фон Вальдек. Всезнаючий iнтернет мляво відгукується на їхню любовну драму, і все ж, збираючи дані по крихтах, вдалося-таки реконструювати цю давню й сиву, як борода Діда Мороза, love-story…

Новини ЖЖ

Переосмислення життєвих цінностей від d_v_rolly, багато тексту:

Не знаю вот, у кого как, а у меня с возрастом отношение к праздникам меняется. Я вспоминаю себя лет семь-восемь назад. Тогда я с нетерпением ждал нового года, за несколько дней дома елку наряжали… Вот эта сама атмосфера, когда в доме хвоей пахнет, с легким шелестом распаковываются ажурные шарики для елки и старая-старая гирлянда елочная, с огромными разноцветными шишками и колокольчиками… А по телевизору крутят не только иронию судьбы, а еще и какие-то мультики новогодние, и никаких тебе дибильных шоу с этими… как их там, рецензенты камеди клаб? А, резиденты, во. И разговоры за столом были какие-то не такие, как сейчас, более добрые и без мыслей о будущем, о газе и о прочей бодяге. Сейчас же новый год – еще один обычный день, только в двенадцать ночи за столом сидишь и ешь, и все. Слушать гнусные речи президентов противно и тоскливо, всякие там голубые огоньки и прочая мутата вгоняют в ступор своими неумными и несмешными шутками. Даже впечатление от иронии судьбы испортили – теперь этот фильм крутят не только на новый год, а еще и среди лета. Зачем?.. Непонятно. Настроение совсем не праздничное. Как будто мне лет 60-70… Может, так оно и есть?

Опівнічні історії від marmuletka:

стоїмо перед телевізором, включеним на “Перший національний”, тримаємо келихи з шампанйолою і співаємо гімн (бггг), стрілки рухаються, доходять до 23.59.45, починає грати інша музика, ми цокаємося келихами і раптом на екрані заставка мосфільмівського фільму. ну тобто тупо навіть ше 00.00 не було, а заставка вже пішла. стоїмо з відкритими ротами, я, наприклад, звикла, що якийсь час ше секунд 15 грає музика, а тут тупо перехід на фільм. беру пульт, клацаю на “Інтер”, там реклама, на “1+1”, а там взагалі заставка де написано, що ще 23.58.50 чи шось таке. включили на “5 канал” і під феєрверки випили то, що булькало у нас в келихах.

І кілька порад для хмільного застілля від columbus2:

Похмелье (бодун) вызвано потреблением большого количества алкоголя или некоторых других наркотиков. Но обычно связано с последствиями большого потребления алкоголя. Это состояние называют по-разному, синдромом второго дня, абстиненцией, бодуном, а то и просто похмельем. Причина его в том, что в результате резкого снижения концентрации алкоголя в крови, а также водно-солевого дисбаланса, происходит нарушения многих функций организма. Человек становится беспокойным, раздражительным, порой жестоким и невменяемым. […] Что делать, чтобы избежать похмелья?

Спільнота тижня

ua_bookcovers – українські книжкові обкладинки

Статистика та підсумки

Рік 2008 відійшов у минуле. І тепер можна підвести невеликі підсумки. Яким був цей рік для Блогорідера? Давайте глянемо на це через призму чисел та статистики.

ТОП-10 джерел трафіку за 2008 рік:

  1. Всемогутній Google (пошук) – 10795
  2. Прямі переходи – 4965 – це такі відвідування, коли на сайт переходять, увівши його адресу в браузері або ж через збережені закладки.
  3. Google (реферальні посилання, наприклад, Google Reader) – 1828
  4. Яндекс (пошук) – 1573
  5. Українська блогосфера955 – і це дійсно вражає. От що буває, коли суміжні за тематикою проекти часто кладуть посилання один на одного – це вигідно для обох проектів. Тому нехай прибуде з вами link love!
  6. Gmail701 – цікаво, чому так багато?
  7. ye.ht.ua660 – це т.зв. “єнотна” акція від сайту Hi-Tech.
  8. UA Webstar610 – цілком закономірно :)
  9. Вікіпедія346 – а ось цей показник є досить важливим, бо Вікіпедія – серйозне та авторитетне джерело трафіку.
  10. Tod’s Blog308.

За 2008 рік на Блогорідері було опубліковано 141 статтю, до яких відвідувачі залишили 1550 коментарів.

П.С. Поб’юся об заклад, що не всі з вас уже встигли поміняти в “підвалі” свого сайту/блогу рік на “2009” біля зазначення авторських прав :)

Гарного вам продовження святкування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*