Блоготиждень №37

Новини проектів

Український картографічний проект Mapia запустив цікаві нововведення, приурочені до новорічних свят. Відтепер у переліку категорій, що представлені у сервісі, окрім традиційних розділів (Розваги, Послуги, Кафе і т.д.), з”явився ще й розділ Новий Рік та Різдво. Увімкнувши його, ви зможете побачити на карті Знижки, Вечірки, та Подарунки, котрі доступні для даної місцевості (скоріш за все це буде Київ, адже для столиці інформації подано найбільше). Однак це ще не все.

На Мапії також стартували дві новорічні акції. Одна з ігор – “Вирости свою ялинку” – являє собою вже досить традиційний мотив – користувачам відведена невелика ділянка (до речі фізично на карті вона розміщена у Карпатах біля озера Синевир), де можна “посадити” власну ялиночку. Розповсюджуючи посилання на неї, вона буде рости та сяяти гірляндами. Другою грою, вже більш реальною, є пошук на карті прихованих знижок. На карті України, в її потаємних місцях розробники сховали знижки на власні послуги. Знайшовши певний тип знижки на карті та активувавши її, ви здобудете право помістити мітку з детальною інформацією про свою компанію на карту.

До речі, Mapia нещодавно відкрила свій API для всіх бажаючих.

Новини блогів

Очікування багатомільйонної армії шанувальників WordPress нарешті збулися – не так давно була офіційно випущена версія 2.7 цього двигунця. До того ж, дуже швидко з”явилася українська версія на спеціалізованому сайті pavonine.com.ua. Тому тепер всі бажаючі можуть оцінити переваги нової версії популярної CMS для блогів.

Менеджмент-Блог продовжує радувати нас цікавими та смішними записами на тему фінансової кризи. Якщо пам”ятаєте, минулого разу на ньому була опублікована збірка анекдотів. Цього разу була спроба дослідити – як зміняться логотипи відомих світових компаній після кризи. І ось що вийшло в підсумку :)

 

xerox logotype after crysisБільшість з вас, напевно, чула про такий майданчик контекстної реклами, як Google Adsense. Певний, навіть багато хто пробував ним користуватися. Часто може трапитися таке, що ваші прибутки залишають бажати кращого. Або ж змінюються з дня на день занадто динамічно. Можливо, вам допомже фільтр конкуруючих оголошень? В блозі Степана Танасійчука докладно описано, як користуватися цим засобом.

Українські блоги стали останнім часом чомусь привабливим об”єктом для атак та незаконних дій. Спочатку був повністю скопійований та перекладений блог Українська блогосфера, а потім – блог Юрія Опаренка та Колі Шлапака, так нещодавно ще й Монетизацію блога хакнули, виставивши на головній сторінці турецький прапор. Цікаво, з чим пов”язана така активізація хакерського руху? Невже вони почали відкривати для себе українську блогосферу у прямому сенсі цього слова?..

Новини ЖЖ

Цікава зустріч трапилася в kamienczanka одного разу… Цікаво, чи впізнаєте ви там одного героя з ТБ?

Їду собі сьогодні ранком в електричці на блошку. Журнал читаю. Вагон майже пустий. На лавицю поруч важко гепається немолодий вже чоловік, років так 60-65. Яскраві наворочені срібні кросівки. Хромий. З паличкою.

Сьогодні о 12:00 всі зупиняються і починають дудіти в дудки та сигнали – саме такою є провідна акція за результатами “Маніфесту середнього класу”. Не всім сподобалась така ідея. galimsky

Допоки не буде кількасот трупів, я нікуди не піду.
Не тому, що я не вірю у справжність мети
або мене не влаштовують засоби її досягнення.
Тому, що ви не цінуєте мою роботу.
Минулого разу трупів вдалося уникнути.
Зокрема, завдяки моїй тяжкій праці.
Праці на ідею, тому безкоштовній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*