Блоготиждень №36

Новини проектів

Ще раз описувати весь перебіг подій, що трапився навколо закриття файлообмінника Infostore.org, я не буду. Можливо, ви вже це читали, а може й ні – в такому разі вам стануть в нагоді посилання з українських блогів, що розповідають про цю подію.

  • Блог Ярослава Федорака: Історія конфлікту
  • Блог Міхи: Кінець шарі
  • Vovanada: Infostore впав
  • Watcher: Міліція закрила Infostore
  • Андрій Поданенко: Новина вечора

Новини блогів

З легкої руки Asus’a всі змогли дізнатись непідтверджену таємну інформацію про те, що напередодні Нового року Укртелеком готує для своїх користувачів приємні зміни у тарифній політиці. Тепер, за ті самі гроші, швидкість у тарифних планах буде вдвічі більша. Тобто якщо раніше у вас була швидкість 512 Кбіт, то зараз вона зросте до 1 мегабіту. Як не як, а дуже приємно!

Міха, автор власного блогу, подумовує про “відхід” від цивілізації. А якщо точніше, то він планує приєднатися до руху дауншифтерів.

Я згоден, слово незрозуміле, але явище, яке воно означає ви вже, можливо, мали змогу неодноразово спостерігати, або хоча б чули про це. Це коли успішні топ-менеджери кидають перспективну кар’єру і їдуть жити в село; це коли чуваки, начитавшись “Анастасії” Володимира Мегре, створюють родові поселення, а прибічники здорового способу життя – екопоселення. […] Коротше кажучи, усі хто дійсно готовий на протязі 2009-2010 років звалити в село з мінімальними фінансовими інвестиціями (на даний момент я розраховую реалізувати свої наміри за 5-10 тисяч зелених) – скидайте мені свої е-мейли, потім я запрошу всіх в закриту групу до обговорення можливих варіантів та стратегій.

Ось так, наодинці з природою, та в єднанні зі світом, можна прожити своє життя. Комусь це подобається, а комусь – ні. Проте ідея оригінальна. У своєму записі Міха описує всі наявні проблеми такої ідеї та шляхи їх вирішення.

Новорічно-різдвяні свята вже близько, і Псих не забарився опублікувати у своєму блоз і підбірку святкових іконок. Думаю, це не перша подібна публікація в українських блогах :)

Все більше людей почало задумуватись про вплив соціальних мереж на своє життя. Нещодавно кілька таких статей (1, 2) були і на Блогорідері. Тарас у однойменному блозі висловив думку про те, що залежність від соціалок можна порівняти хіба що з залежністю від алкоголю чи тютюну.

Новини ЖЖ

Хроніка подій з спільноти Врятуй старий Київ нагадує фронтові записки.

20 хвилин тому, о 5.50 розпочався прорив на забудову. Пробують провезти техніку. Потрібна підтримка.
6.33. Техніку загнали. Група бандитів оточила мешканців та відтіснила з дороги. Було чути навіть автоматну чергу. Люди нічим зарадити не змогли. Представники міліції, що були на місці подій не втручались, і виступала на боці забудовника. Зараз нарешті приїхала міліція. Чи зроблять вони щось?
6.38. Міліція застосовує силу до мирних мешканців.

supersymetriya републікує чергову новинну сенсацію. Чи насправді все так?

У минулу п’ятницю, 5 грудня, британське видання Daily Telegraph опублікувало статтю про жительку грузинського села Віру ПутінуЯк повідомляється, Віра Путіна також розповідає, що в 1999-у побачила Володимира по телевізору й впізнала в ньому свого сина.

 

hellveen, спеціально для Блогорідера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*