10 найкорисніших сервісів для блогера

10 найкорисніших сервісів для блогераПродовжимо серію статей ТОП-10. В цій серії ви вже могли бачити наступне:

В цьому переліку сайти розміщені довільно, без сортування по можливостям. Однак кожен з них буде корисний як блогеру-початківцю, так і бувалому “вордпреснику”. Серія Must-to-have (мати обов’язково).

1. Feedburner. Добряче познущаєтсья над вашим RSS-фідом, щоб привести його в порядок та вловити кількість тих, хто не забуває про ваш сайт і читає щодня новини через RSS. Про цей сервіс на Блогорідері навіть є окрема стаття. Feedreader може републікувати ваш фід у вигляді простого HTML, для вставки на сайт; провести детальний аналіз куди клікають і куди йдуть ваші читачі; налаштує з десяток кнопочок на популярні сервіси RSS-читання; відсилатиме ваші повідолмення читчам прямо на електронну пошту. І все це безкоштовно.

2. Del.icio.us . Делішес збереже всі ваші закладки, навіть якщо ви зміните комп’ютер на інший – вони зберігатимуться в інтернеті (рівень публічності визначаєте, звісно, також ви). А за допомогою простого посилання, котре ви можете зберегти у браузері в закладках, веб-серфінг не доставлятиме вам незручностей – цікаву сторінку або новину можна запостити до закладок на del.icio.us, і переглянути пізніше. Ваші локальні закладки у браузері таким чином не засмічуються, залишаючи лише найпотрібніше.Детальна стаття тут.

3. Genfavicon. Згенерує вам маленьку іконку розміром 16х16 з будь-якого зображення, що розміщене у вас на ПК або ж в онлайні. Процес завантаження, налаштування фавіконки, простий, і всього за три кроки у вас буде готова ця неодмінна деталь сучасного сайту.

4. Google Reader. Збиратиме замість вас новини з ваших улюблених сайтів та блогів у вигляді RSS. А ви будете собі читати їх коли завгодно. Новинами можна поділитися (Share) з друзями, присвоїти для посту зірочку або мітку, щоб потім його було легко знайти. Фіди можна також розмістити по папкам для зручнішого перегляду. А віднедавна без всіляких настроювань ви можете бачити, що цікавого у таких же Greader’ах ваших друзів – загальнодоступні (shared items) новини автоматично видні і вам.

5. Фотосоціалки – Flickr, Flamber. Безкоштовно зберігають ваші фото, встановлюючи рівень публічності (для всіх, для друзів, для себе). Мають корисні віджети для трансляції у блог останніх фото. Кооперують з іншими блогерами, знаходять нові цікаві контакти. Вибір фотохостингу – лише на ваш смак.

6. Тематичні соцмережі – YouTube , Last.Fm. На Ютубі ви не тільки приємно розважитеся, переглядаючи відео, а й, можливо, знайдете гарний матеріал для свого блогу. Особливо це стосується тих, хто лише починає вести блог. Однак не варто переборщити у цій справі – занадто багато відео ваші читачі не потягнуть. Last.Fm (соціальна мережа музичної тематики) познайомить вас з новою музикою, додасть різноманіття в сіру буденність. Така сама кооперація між людьми, як і в пункті 5, а приємні та стильні віджети стануть гарним доповненням до особистого блогу.

7. Copyscape. Пошукова система, котра знаходить контент, ідентичний тому, що є у вас на сайті. Дозволяє легко відстежити, хто і коли вкрав у вас тексти та матеріали. Ну а як ви будете боротися з цим – то вже ваші справи :) Звичайна версія показує лише 10 результатів, для всіх функцій можна заплатити за преміум-аккаунт.

8. Digg-сервіси – Chuv, Блогосвіт . На них ви можете розміщувати свої цікаві матеріали, а взамін до вашого блогу будуть приходити нові читачі. Однак не переборщіть з цим, роблячи щоденний копіпаст. Це лише підірве довіру до вас.

9. Сервіси для трансляції блогу – Livejournal, Ya.ru, Liveinternet. Ви можете з користю використовувати ці блогохостинги як майданчик для трансляції свого власного блогу. Налаштувати таке вже можна майже всюди. Як завжди – знайте міру, бо пошуковики можуть сприйняти блог-клон як оригінал, а вас забанити :)

10. Themes.wordpress.net – офіційний ресурс, де ви можете знайти всі можливі теми оформлення для двигунця WordPress. І хоча пошук трохи хромає, база у них потужна. Тому тема знайдеться для кожного.

Так, 10 – це невелике число. Але зовсім скоро вийде нова стаття з цієї рубрики, і побачите, що не остання. Ваші коментарі тільки допоможуть :)

hellveen, спеціально для Блогорідера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*